Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
JuX
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for JuX
Watched
609
Diary
36
Reviews
36
Ratings
137
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Pitch Perfect
★★★★
Never Back Down
★★½
Final Fantasy VII: Advent Children
★★★★
Valhalla Rising
★½
Room in Rome
★½
Premium Rush
★★★½
Zack and Miri Make a Porno
★★★½
Seeking a Friend for the End of the…
★★★
Looper
★★★½
End of Watch
★★★★½
The Day
★★
Snow White and the Huntsman
★★★
American Reunion
★★★
The Hunger Games
★★★½
Battleship
★★
The Cabin in the Woods
★★★★★
The Amazing Spider-Man
★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
8