Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Sandra
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Sandra
Watched
73
Diary
63
Reviews
43
Ratings
70
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
50/50
★★★★★
Life Is Beautiful
★★★★★
Amélie
★★★★★
Hugo
★★★★★
The Royal Tenenbaums
★★★★★
Fever Pitch
★★★★★
Ruby Sparks
★★★★★
Adam
★★★★★
Star Wars: Episode VI - Return of the…
★★★★★
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes…
★★★★★
Star Wars: Episode IV - A New Hope
★★★★★
Like Minds
★★★★★
Star Wars: Episode III - Revenge of the…
★★★★★
Star Wars: Episode II - Attack of the…
★★★★★
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Extremely Loud & Incredibly Close
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
4