Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Laurie
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Laurie
Watched
683
Diary
87
Reviews
11
Ratings
682
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Boy in the Striped Pajamas
★★★★
Evil Dead II
★★★★
Trance
★★★★
Pulp Fiction
★★★★★
The Machinist
★★★★★
The Croods
★★★½
The Call
★★½
Evil Dead
★★★★★
The Evil Dead
★★★★★
Mama
★★★
Oblivion
★★★½
Intouchables
★★★★
Silver Linings Playbook
★★★★½
Requiem for a Dream
★★★★★
The Impossible
★★★★
The Triplets of Belleville
★★★★
Hope Springs
★★★½
Love and Other Drugs
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
38