Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
leon94
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for leon94
Watched
943
Diary
0
Reviews
0
Ratings
943
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Silver Linings Playbook
★★★★
Jeff, Who Lives at Home
★★½
Anger Management
★
Texas Chainsaw 3D
★★★
Les Misérables
★★★½
Aliens
★★★★½
The Purple Rose of Cairo
★★★★
Designing Woman
★★★½
Rope
★★★★
The Evil Dead
★★★½
The Queen of Versailles
★★★★½
The Perks of Being a Wallflower
★★★½
Yeah Right!
★★★★
National Lampoon's Christmas Vacation
★★★
Half Baked
★
Mac & Devin Go to High School
½
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit…
★★★★½
Traffic
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
53