Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Leslie Chang
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Leslie
Watched
393
Diary
66
Reviews
49
Ratings
395
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Star Trek Into Darkness
★★★★½
Scott Pilgrim vs. the World
★★★★★
The Place Beyond the Pines
★★★★½
The Shawshank Redemption
★★★★★
Twelve Monkeys
★★★½
The Artist
★★★★
Wreck-It Ralph
★★★½
Dirty Dancing
★★★
Breakfast at Tiffany's
★★½
Paperman
★★★★
Children of Men
★★★★½
Django Unchained
★★★★½
Friends with Benefits
★★★½
Burn After Reading
★★★★½
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
★★★★★
21
★★★
Sky High
★★★
Accepted
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
22