Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Magic_Double_M
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Magic_Double_M
Watched
726
Diary
16
Reviews
0
Ratings
20
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★★
Blade Runner
★★★★★
Inception
★★★★★
Prometheus
★★★★½
Serenity
★★★★
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
★★★★
Battlestar Galactica: Razor
★★★★
Paperman
★★★★
Captain America: The First Avenger
★★★★
Thor
★★★★
Rise of the Planet of the Apes
★★★★
Hanna
★★★½
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
★★★½
Transformers: Dark of the Moon
★★★½
Dark Shadows
★★★
Battleship
★★★
Ted
★★★
The Hangover Part II
★★★
Previous
Next
1
2