Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Margot L.
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Margot
Watched
535
Diary
33
Reviews
0
Ratings
132
Sort by
Name
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
All About My Mother
★★★★
A Man and a Woman
★★★★★
Arizona Dream
★★★★
Army of Shadows
★★★★★
Barton Fink
★★★★
Belle de Jour
★★★★½
Blades of Glory
★
Breathless
★★★★★
Brokeback Mountain
★★★★
Burn After Reading
★★
Catch Me If You Can
★★★★
Charade
★★★½
Children of Paradise
★★★★★
Constantine
★★½
Contempt
★★★★½
Corpse Bride
★★
Cyrano de Bergerac
★★★★★
Dangerous Liaisons
★★½
Previous
Next
1
2
3
…
8