Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Mark Kinsella
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Mark
Watched
171
Diary
103
Reviews
154
Ratings
167
Sort by
Popular
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Skyfall
★★★★★
Looper
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
Prometheus
★★★
The Master
★★★★★
The Amazing Spider-Man
★★★★
Iron Man 3
★★★★
Alien
★★★★★
Ted
★★★½
Iron Man
★★★
Thor
★★★★
Avatar
★★½
Captain America: The First Avenger
★★★★
Aliens
★★★★★
Iron Man 2
★★
(500) Days of Summer
★
Previous
Next
1
2
3
…
10