Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Matt Bailey
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Matt
Watched
552
Diary
106
Reviews
58
Ratings
521
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Happy Feet
★★½
Absent-minded
★★½
The Girl From Monaco
★★½
8 Women
★★½
Nosferatu the Vampyre
★★½
Fugitives
★★½
The Man in the Iron Mask
★★½
Asterix & Obelix take on Caesar
★★½
Little Nicholas
★★½
The Closet
★★½
After You
★★½
Sheitan
★★½
The Woman in Black
★★½
Gangs of New York
★★½
Deadline
★★
Friday the 13th: A New Beginning
★★
Bridesmaids
★★
Killer Klowns from Outer Space
★★
Previous
Next
1
…
25
26
27
28
29