Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Martin Bavio
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Martin
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Chronicle
★★★
X-Men: First Class
★★★
Silver Linings Playbook
★★★★
Role Models
★★½
Ted
★★★
Super 8
★★★½
The Dark Knight
★★★★
Project X
★★½
Batman Begins
★★½
Thesis
★★★½
Superbad
★★★½
10 Years
★★½
Coach Carter
★★★
Magic Mike
★
21 Jump Street
★★★
The Vow
★★
Seeking a Friend for the End of the…
★★★★
What to Expect When You're Expecting
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
17