Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Michael Smith
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Michael
Watched
161
Diary
16
Reviews
154
Ratings
161
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
J.S.A. Joint Security Area
★★★★
Horror of Dracula
★★★★½
Barbara
★★★★
Las cosas como son
★★★★
Upstream Color
★★★★½
Spring Breakers
★★★★
The World
★★★★½
Satantango
★★★★★
You Ain't Seen Nothin' Yet
★★★★½
Stoker
★★★★
The Last Time I Saw Macao
★★★★
The Irony of Fate, or Enjoy Your Bath!
★★★★½
Amour
★★
Tabu
★★★★½
Argo
★★½
Zero Dark Thirty
★★★★★
Django Unchained
★★½
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
★★½
Previous
Next
1
2
3
…
9