Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Michael Kastner
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Michael
Watched
332
Diary
345
Reviews
295
Ratings
332
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Mirror Mirror
★★★
Hart's War
★★★½
Mercury Rising
★★
16 Blocks
★★★★
Tears of the Sun
★★★
The Jackal
★★★
Last Man Standing
★★★★½
The Sixth Sense
★★★★
Striking Distance
★★★
The Woman in Black
★★★½
Sin City
★★★★★
A Good Day to Die Hard
★★½
The Last Boy Scout
★★★★½
Savages
★★★★
A Guide To Recognizing Your Saints
★★★
Running Scared
★★★★½
Snow White and the Huntsman
★★★
Intouchables
★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
19