Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Mitchell New
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Mitchell
Watched
1,719
Diary
88
Reviews
94
Ratings
110
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Django Unchained
★★★★★
The Perks of Being a Wallflower
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
Beauty and the Beast
★★★★★
The Fifth Element
★★★★★
Iron Man 3
★★★★½
Wreck-It Ralph
★★★★½
Cloud Atlas
★★★★½
Looper
★★★★½
Prometheus
★★★★½
Ted
★★★★½
Men in Black 3
★★★★½
The Avengers
★★★★½
Watchmen
★★★★½
Monsters, Inc.
★★★★½
Reno 911!: Miami
★★★★½
Tomorrow, When the War Began
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
7