Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Dan Auty
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Dan
Watched
266
Diary
265
Reviews
153
Ratings
260
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Master
★★★★
The Burning
★★★★
Shakedown
★★★★
Dredd
★★★½
Contraband
★★★
Stranger Than Fiction
★★★½
The Lords of Salem
★★★
Frankenweenie
★★★
Sex, Lies, and Videotape
★★★★
The Strange Vice of Mrs. Wardh
★★★★
Solaris
★★★★
Man on a Ledge
★★
Stitches
★★★
Compliance
★★★★
Evil Dead
★★½
Ghoulies
★★
Mission To Lars
★★★½
Margin Call
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
15