The Other Guys 2010 ★★★★

Even better than the first time around! A lot of badass/silly/ironic/moronic quotes; great physical comedy and use of editing; and perfectly funny Marky Mark who needs to ditch his b-movie actions and become a full-time comic actor.

12 Comments

• Visas Adam McKay filmas ar katru nākamo skatīšanās reizi kļūst labākas. Ne katrs komēdiju režisors ar to var lepoties.

• Ā, un "Aim for the bushes."

• Lasot Jūs visus, es gandrīz vai ceru kādu rītu pamosties un sākt smieties par McKay, Apatow un Will Ferrel filmām (kuras šobrīd izraisa ja nu vienīgi samocītu smaidu), bet man ir aizdomas, ka priekš tam man vajadzētu nokrist no divguļamās gultas ar galvu uz leju :/

• "I'm a peacock, you gotta let me fly on this one!"

• "A couple of tips to help you guys stay out of jail. 1) Try your hardest to not be Black or Hispanic."

@Kinokults: Neesmu baigais Will Ferrell fans, bet man baigi patīk Apatow (gan kā režisors, gan kā producents — Knocked Up, Superbad, Walk Hard, Forgetting Sarah Marshall, Pineapple Express, Bridesmaids) un McKay filmas (Anchorman, Step Brothers, The Other Guys). Neviena no šīm nepatīk?

• Man liekas, ka mans komentārs jau visu izteica :)

Bet no Apatow man stāv nost "40-year Old Virgin" - kaut kā negaidīti patika, gan smieklīga, gan sirsnīga. Pilnīgi viss pārējais, ko nosauci, izraisa vien samocītu smaidu - saproti, ka ir joks, it kā jāsmejas, bet vispār negribas. Un tā visu filmu. Pie "Knocked Up" vispār agonizēju, jo tur Apatow+nīstais Rogens.

Dakter, kas ar mani? :D

• Tas jau ir normāli. Es nezinu vai vispār ir jēga pārliecināt kādu, kāpēc tās komēdijas tik ļoti patīk. Bet ja nerunā tieši par filmām, bet par šo komēdijas mafiju kā tādu, man ir neaprakstāms prieks, ka viņi jau kādus 8 gadus taisa šīs komēdijas, joprojām ir spējīgi mani sasmīdināt un ir iedvesmojuši citus jaunus talantus. Pat tie, kuriem šīs filmas nepatīk, gan jau atzīs, ka pirms viņiem komēdijas žanrs Holivudā bija diezgan nožēlojamā stadijā. Protams, bija ļoti labas komēdijas 90'os un šī gadsimta sākumā, bet tās parādījās pārāk reti.

• Tas jau tieši mani arī biedē - jau pat ne vesels žanrs, bet komēdij-industrija izaugusi, ar Apatovu kā Krusttēvu aizmugurē, kas iet kaut kādās man pilnīgi paralēlās humora sliedēs, būtībā veidojot žanru kā tādu.

Un tas jau arī apbēdina (ne jau patīk/nepatīk, jo tas jau subjektīvi), ka, ja nav Apatovs (kādi 70% no mainstream komēdijām?), tad paliek Sandlers (20%?) vai Barons Koens (5%?) - ne tā spožākā alternatīva.

• Bet kādas komēdijas tev vispār patika pēdējos 10 gados?! :-)

• Pēdējo reizie es tā līdz asarām/dūrieniem pakrūtē smējos pie "Borat" (un pie "Da Ali G Show"), bet no "Bruno" gandrīz izgāju ārā. Un tas arī spilgtākais no kino-humora, kas nāk atmiņā - pārējais smieklīgais viss iekš TV.

Plus, katru gadu ir kaut kādas 2-3 tipo "Horrible Bosses", "21 Jump Street" utml., kas ir gana smieklīgas, bet diez vai atstās ieguldījumu žanra.

• Es domāju, ka 21 Jump Street tik ātri netiks aizmirsta, bet tas tā. Galvenais ir tas, ka gan 21 Jump Street gan Horrible Bosses ir Apatova humora stila un ideju turpinātāji. Protams, nav tā, ka pirms viņa tāds humors neeksistēja, bet viņš viņu atkal popularizēja un piedeva mūsdienīgu piegaršu.

Nobeigumā gribēju pateikt arī to, ka tomēr vienā maisā es tās visas komēdijas neliktu. Galu galā, tādām filmām kā Wet Hot American Summer, Anchorman, Hot Rod, Walk Hard, Macgruber ar savu absurdo humoru gandrīz nav nekas kopējs ar tām vulgāri-sirnīgajām it-kā-realistiskajām komēdijām kā 40 Year Old Virgin, Knocked Up, Forgetting Sarah Marshall utt. Man par laimi patīk gan vienas gan otras. Vēl jāatceras, ka briti ik pa laikam uztaisa kaut ko foršu (In the Loop, Four Lions) un vismaz man par komēdijas žanru nav jāsūdzas.

• Te vēl jāpiemin svarīgs faktors - komēdijas vispār nav mans žanrs, un līdz ar Apatova/Rogena "neuztveršanu" tās skatos vēl mazāk, jeb gandrīz nemaz. Līdz ar ko diez vai varēšu dziļi analizēt (lai gan 80% no Tevis nosauktā esmu redzējis).

Please to comment.