Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Mike Rupert
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Mike
Watched
1,295
Diary
24
Reviews
41
Ratings
391
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Swingers
★★★
Kissing Jessica Stein
★★½
God Bless America
★★★★
Another Earth
★★★★
50/50
★★★
I Spit on Your Grave
½
Lewis Black: In God We Rust
★★★★
Kevin Smith: Burn in Hell
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Life
★
Melancholia
★★★★
Dante's Inferno
★★★
He Was a Quiet Man
★★★★
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
½
Rifftrax Presents - Captain America: The First Avenger
★★★★
Rifftrax Presents - The Room
★★★★★
Men in Black II
½
Men in Black
★
Previous
Next
1
2
3
…
22