Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Mr. DuLac
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Mr. DuLac
Watched
2,644
Diary
1,186
Reviews
787
Ratings
1,005
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The 7th Voyage of Sinbad
★★★★
Rest Stop
½
Sleepless Night
★★★½
Life Without Principle
★★★★
Jaws
★★★★★
The Great Gatsby
★★★
Kill List
★★★½
Star Trek Into Darkness
★★★
Star Trek III: The Search for Spock
★★★
Star Trek
★★★
Star Trek: Nemesis
★½
Star Trek: Insurrection
★
Star Trek: First Contact
★★★½
Star Trek: Generations
★★½
Star Trek VI: The Undiscovered Country
★★★★
House at the End of the Street
★★
Star Trek V: The Final Frontier
★
Battlestar Galactica: Blood & Chrome
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
56