Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
mudshark_baby
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for mudshark_baby
Watched
94
Diary
96
Reviews
96
Ratings
94
Sort by
Popular
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★½
Drive
★★★★½
Looper
★★★★½
The Hobbit: An Unexpected Journey
★★★★
The Cabin in the Woods
★★★★½
Ted
★★★★
Dredd
★★★½
21 Jump Street
★★★★
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★
The Raid: Redemption
★★★★★
Tinker Tailor Soldier Spy
★★★★★
The Grey
★★½
The Muppets
★★★★
Contagion
★★★★
The Ides of March
★★★★
Killer Joe
★★★★
Lawless
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
6