Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Nayan Chauhan
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Nayan
Watched
639
Diary
187
Reviews
18
Ratings
202
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Any Given Sunday
★★★★★
Seven Psychopaths
★★★★½
The Perks of Being a Wallflower
★★★★½
Dumbo
★★★★★
Promised Land
★★★½
Jack Reacher
★★★★½
Iron Man 3
★★★★★
Zookeeper
★★★★
Evil Dead
★★★★½
To the Wonder
★★★★
Hotel Transylvania
★★★★½
3G
½
Rise of the Guardians
★★★★★
Side by Side
★★★★½
The Wizard of Oz
★★★★★
Superman
★★★★½
Spirited Away
★★★★★
Snow White and the Seven Dwarfs
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
12