RSS feed for norliss
  • Condorman

    ★★½

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★

  • Beyond the Black Rainbow

    ★★½

  • The Interview

    ★½

  • Airplane II: The Sequel

    ★★★

  • Behind the Candelabra

    ★★★★

  • Kiss of the Damned

    ★★★½

  • Life of Pi

    ★★★★

  • Carnage

    ★★★

  • Trauma

    ★★½

  • A Serious Man

    ★★★½

  • High Plains Drifter

    ★★★★

  • Forbidden Photos of a Lady Above Suspicion

    ★★★★

  • Le Doulos

    ★★★★

  • The Wolf Man

    ★★★

  • Bob le Flambeur

    ★★★★

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★★½