RSS feed for norliss
  • Spirits of Death

    ★★★

  • The Warriors

    ★★★★

  • The Devil's Business

    ★★½

  • American Mary

    ★★★½

  • The Insider

    ★★★★½

  • Troll 2

  • Night of the Living Dead: Resurrection

    ½

  • Sightseers

    ★★★★

  • Room 237

    ★★★

  • Amour

    ★★★★½

  • Sleep Tight

    ★★★★

  • A Separation

    ★★★★

  • Mountaintop Motel Massacre

    ★½

  • Dredd

    ★★★½

  • Tabloid

    ★★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★★½

  • I'm Still Here

    ★★★

  • It Lives Again

    ★★★