Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Austin Platt
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Austin
Watched
208
Diary
13
Reviews
1
Ratings
205
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Dead Man's Shoes
★★★★★
Ferris Bueller's Day Off
★★★★★
The Great Gatsby
★★★★½
Senna
★★★★½
Fish Tank
★★★★½
A Knight's Tale
★★★★½
Forgetting Sarah Marshall
★★★★½
American Beauty
★★★★½
Amadeus
★★★★½
Bill & Ted's Excellent Adventure
★★★★½
10 Things I Hate About You
★★★★½
Ghost World
★★★★½
Mean Girls
★★★★½
Closer
★★★★½
Superbad
★★★★½
Toy Story 3
★★★★½
The Social Network
★★★★½
Submarine
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
12