Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
PatrickSmith
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for PatrickSmith
Watched
133
Diary
108
Reviews
2
Ratings
122
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Premium Rush
★★½
Rise of the Guardians
★★★★★
White Dog
★★★★
The Naked Kiss
★★★★★
Shock Corridor
★★★½
Blitz
★★
Four Brothers
★★★★
Dragon Eyes
★★½
Universal Soldier: Day of Reckoning
★★★★★
Universal Soldier: Regeneration
★★★½
Universal Soldier
★★★
Warrior
★★★★½
The Hunted
★★★
Lethal Weapon
★★★★
Ocean's Eleven
★★★★
A League of Their Own
★★★★
Headhunters
★★★★
The Five-Year Engagement
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
7