Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Paul Gandersman
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Paul
Watched
99
Diary
20
Reviews
102
Ratings
100
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Bonnie and Clyde
★★★★★
The Grey
★★★★★
The Last Kiss
★★★★
Beasts of the Southern Wild
★★★★½
Heavenly Creatures
★★½
The Dark Knight
★★★★★
Return to House on Haunted Hill
½
Stir of Echoes
★★★½
There Will Be Blood
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Apart
★★½
Holy Rollers: The True Story of Card Counting…
★★★
The Lord of the Rings: The Return of…
★★★★★
Nothing But the Night
★★
Leon: The Professional
★★★★★
Machete
★★★
Moonrise Kingdom
★★★★½
Beyond the Black Rainbow
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
6