Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Greg Falting
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Greg
Watched
2,138
Diary
183
Reviews
20
Ratings
69
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Frankenweenie
★★★½
Wreck-It Ralph
★★★★
Valentine's Day
★½
Ferris Bueller's Day Off
★★★★★
Lawless
★★★½
Flight
★★★★
Skyfall
★★★★½
In Time
★★★
Paranormal Activity 4
★½
Searching for Sugar Man
★★★★
Looper
★★★★½
Nick and Norah's Infinite Playlist
★★★
I Love You, Man
★★½
Love and Other Drugs
★★★
Brave
★★★½
Red State
★★★
The House Bunny
★½
The Runaways
★★★½
Previous
Next
1
2
3
4