Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Pat
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Pat
Watched
1,132
Diary
0
Reviews
1
Ratings
1,132
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Darjeeling Limited
★★★★★
Funny People
★★★★★
Looper
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
The Insider
★★★★★
Glengarry Glen Ross
★★★★★
Barton Fink
★★★★★
Network
★★★★★
Do the Right Thing
★★★★★
La Haine
★★★★★
The King of Kong: A Fistful of Quarters
★★★★★
Gone Baby Gone
★★★★★
The Proposition
★★★★★
American Psycho
★★★★★
Punch-Drunk Love
★★★★★
The Lion King
★★★★★
Good Will Hunting
★★★★★
Boogie Nights
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
63