Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Saahil Dama
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Saahil
Watched
26
Diary
14
Reviews
26
Ratings
26
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Hot Fuzz
★★★★
Charlie and the Chocolate Factory
★★★
American Psycho
★★★★
Manhattan
★★★★★
American Beauty
★★★
Agent Vinod
★½
Rise of the Planet of the Apes
★★★
3 Idiots
★★★
Zombieland
★★★½
Almost Famous
★★★½
Fargo
★★★★½
Fight Club
★★★★½
Magnolia
★★★★
The Adventures of Tintin
★★★★
Batman Begins
★★★★½
The Graduate
★★★★½
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★½
Don 2
★★
Previous
Next
1
2