Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Roelof van der Klaauw
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Roelof
Watched
382
Diary
6
Reviews
0
Ratings
18
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Muppets
★★★★½
X-Men: First Class
★★★★½
Drive
★★★★½
10 Things I Hate About You
★★★★
X-Men
★★★★
The Change-Up
★★★½
It's Kind of a Funny Story
★★★½
X2: X-Men United
★★★½
The Village
★★★½
Unstoppable
★★★½
The Best Exotic Marigold Hotel
★★★½
Puss in Boots
★★★
Jumper
★★★
The Cave
★★½
X-Men: The Last Stand
★★½
Unbreakable
★★½
Signs
★½
The Happening
½