Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Roger Erik Tinch
Patron
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Roger Erik
Watched
143
Diary
3
Reviews
2
Ratings
15
Sort by
Name
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Argo
★★★★½
Beasts of the Southern Wild
★★★★★
Berberian Sound Studio
★★★
Django Unchained
★★★★
Dredd
★★★★
Drive
★★★★
Escape from Planet Earth
★★
Sanjuro
★★★★★
Se7en
★★★★★
Searching for Sugar Man
★★★★★
Shame
★★★★½
Silver Linings Playbook
★★★★★
The Descendants
★★★★★
The Master
★★★★
Zero Dark Thirty
★★★★★