Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Rob Davarnia
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Rob
Watched
11
Diary
0
Reviews
0
Ratings
10
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Dark Knight
★★★★★
Batman Begins
★★★★★
The Game
★★★★★
City of God
★★★★★
Catch Me If You Can
★★★★★
Amélie
★★★★★
Cinema Paradiso
★★★★★
The Kite Runner
★★★★★
The Pianist
★★★★★
The Avengers
★★★★½