Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Chris Armstrong
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Chris
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
Rating
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Mission
★★★★½
Vengeance
★★★★½
Assault on Precinct 13
★★★★½
The Karate Kid
★★★★½
The Dark Knight
★★★★½
The Avengers
★★★★½
Gran Torino
★★★★½
Hard Target
★★★★½
The Warriors
★★★★½
Kill List
★★★★½
Slumber Party Massacre II
★★★★
Crazy, Stupid, Love.
★★★★
The Exorcist III
★★★★
Beyond the Black Rainbow
★★★★
Horrible Bosses
★★★★
The Lords of Salem
★★★★
American Movie
★★★★
Goku: Midnight Eye
★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
13