Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Sarah Gaish
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Sarah
Watched
217
Diary
94
Reviews
32
Ratings
216
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Aliens
★★★★½
Twilight
½
The Women
★½
Zodiac
★★★★½
Get Smart
★★★
Titanic
★★★★
Supergirl
★★½
Superman II
★★★★
The Celebration
★★★★
Superman
★★★★
Superman Returns
★★½
Brothers
★★★★½
Se7en
★★★★★
The Shawshank Redemption
★★★★★
Tinker Tailor Soldier Spy
★★★★★
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
★★★★
The Notebook
★★★★
The Green Mile
★★★★½
Previous
Next
1
…
7
8
9
10
11
…
12