RSS feed for Doug
  • Alien

    ★★★★★

  • The New World

    ★★★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★★★

  • Bubba Ho-tep

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Jaws

    ★★★★★

  • The Fugitive

    ★★★★★

  • The Jerk

    ★★★★★

  • Waiting for Guffman

    ★★★★★

  • Raising Arizona

    ★★★★★

  • Jo Koy: Don't Make Him Angry

    ★★★★★

  • Lost in La Mancha

    ★★★★★

  • Bill Cosby: Himself

    ★★★★★

  • Let the Right One In

    ★★★★★

  • City Lights

    ★★★★★

  • The Orphanage

    ★★★★★

  • Letters from Iwo Jima

    ★★★★★

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★★