Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
shaxster
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for shaxster
Watched
162
Diary
38
Reviews
40
Ratings
111
Sort by
Popular
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Drive
★★★½
Looper
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
Inception
★★★★★
Prometheus
★★★½
The Cabin in the Woods
★★★★
The Hunger Games
★★★★★
The Amazing Spider-Man
★★★★
Batman Begins
★★★★★
The Social Network
★★★★½
Alien
★★★★½
The Shining
★★★★
The Matrix
★★★★
The Lord of the Rings: The Fellowship of…
★★★½
Se7en
★★★½
Jurassic Park
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
7