Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Joseph Belanger
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Joseph
Watched
223
Diary
222
Reviews
222
Ratings
223
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Jurassic Park
★★★★★
Brokeback Mountain
★★★★★
The Squid and the Whale
★★★★★
Good Night, and Good Luck.
★★★★★
Amour
★★★★★
Finding Nemo
★★★★★
Beasts of the Southern Wild
★★★★★
Drive
★★★★★
Martha Marcy May Marlene
★★★★★
Melancholia
★★★★★
Shame
★★★★★
The Descendants
★★★★★
The Illusionist
★★★★★
Beauty and the Beast
★★★★★
Monsieur Lazhar
★★★★★
The Imposter
★★★★½
Jaws
★★★★½
Match Point
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
13