RSS feed for Sibylla

Favorite films

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • August: Osage County 2013

  ★★★★ Watched 08 Feb, 2014

  Skaidrs, ka tādas lugas kā August: Osage County tiek rakstītas vienīgi tāpēc, lai skatītājiem viņu reālā dzīve vairs nešķistu tik nožēlajoma, kāda tā patiesībā ir, jo pār vienu ģimeni pāris dienu laikā tak nevar nākt tik daudz sodību- pat ja viņi visi ir mazliet ķerti. Režija ir viduvēja un nekādus pārsteigumus nesagādā (bet varbūt labi, ka tā).
  Un tomēr, kad kadrā parādās Merila Strīpa, no viņas nav iespējams novērst skatienu un sāc ticēt, ka šī pasaule patiešām ir ļauna vieta.…

 • Runaway Train 1985

  ★★★★ Watched 26 Jan, 2014

  Končalovskis varētu būt viena no manām bērnības kinotraumām (kādā no pirmo klašu izglītojošajiem pasākumiem nācās piespiedu kārtā uz lielā ekrāna noskatīties "Sibiriādi", pat saīsinātajā versijā tā filma ir nenormāli gara, tai ir dīvains formāts un sirreāls, apokaliptisks nobeigums pacilājošas elektroniskās mūzikas pavadībā).
  Iespējams tieši tāpēc Runaway Train ar savu brutalitāti, teatrālo stilu un savdabīgo režisūru atstāja tik fascinējošu iespaidu.

Popular reviews

More
 • Stoker 2013

  ★★★★ Watched 16 Jun, 2013

  Stoker ir gaisīgi sapņaina ar hipnotisku mūzikas un montāžas ritmu, viegli slima un patīkami hičkokiska. Operatora darbs liek apcerēt ne ar ko citu nesalīdzināmo sajūtu, kuru rada neatvairāmā iekāre notvert pasauli kameras skatu meklētājā/šautenes tēmeklī un iemūžināt mirkli/nogalināt.
  Tomēr pietrūkst tās bezcerīgās nolemtības, kuras tumšais šarms padara neaizmirstamas Chan-wook Parka labākās Korejas filmas - JSA, Oldboy

 • Upstream Color 2013

  ★★★★ Watched 03 Sep, 2013

  Upstream Color ir tik savdabīga un fascinējoša, ka liek pievērt acis uz visām tajā redzamajām bioloģiskajām glupībām, kas citas filmas padarītu smieklīgas.
  Bet šoreiz Karuts caur acu zīlītēm noglāsta sirdi.