RSS feed for Sibylla

Favorite films

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • Kelly's Heroes 1970

  ★★★★ Rewatched 06 May, 2014

  Pēc būtības Kelly's Heroes ir dzirkstoša un asprātīga piedzīvojumu komēdija, kas visai vaļīgi apietas ar Otrā pasaules kara vēsturi. Donalds Sazerlends psihā tankista lomā un dialogi par pozitīvo domāšanu vienkārši iespārda. Tomēr vienlaicīgi tā pamanās būt arī nopietna pretkara filma, kas ironiski un dzēlīgi parāda kara absurdu un bezjēdzību. Tā ir patīkami antipatriotiska un ļoti antiheroiska.

 • Diner 1982

  ★★★★ Watched 01 May, 2014

  Viena no tām filmām, kurās nekas nenotiek - galvenie varoņi lielāko daļu laika sēž kafejnīcā un sarunājas. Paretam aiziet uz kino. Un izdemolē Bētlemes silīti (šo varētu pieskaitīt arī Ziemsvētku filmām).
  Bet dialogu nepiespiestība un dabiskums, sajūta, ka visa dzīve priekšā - tikai nav īsti skaidrs, ko ar to pasākt, pēc filmas atstāj patīkamu un mazliet smeldzīgu noskaņu.
  Un, apžēliņ, cik jauni viņi visi (aktieri) tolaik ir bijuši. Tā vairs nebūs nekad.

  "If you don't have good dreams, Bagel, you got nightmares."

Popular reviews

More
 • Stoker 2013

  ★★★★ Watched 16 Jun, 2013

  Stoker ir gaisīgi sapņaina ar hipnotisku mūzikas un montāžas ritmu, viegli slima un patīkami hičkokiska. Operatora darbs liek apcerēt ne ar ko citu nesalīdzināmo sajūtu, kuru rada neatvairāmā iekāre notvert pasauli kameras skatu meklētājā/šautenes tēmeklī un iemūžināt mirkli/nogalināt.
  Tomēr pietrūkst tās bezcerīgās nolemtības, kuras tumšais šarms padara neaizmirstamas Chan-wook Parka labākās Korejas filmas - JSA, Oldboy

 • Upstream Color 2013

  ★★★★ Watched 03 Sep, 2013

  Upstream Color ir tik savdabīga un fascinējoša, ka liek pievērt acis uz visām tajā redzamajām bioloģiskajām glupībām, kas citas filmas padarītu smieklīgas.
  Bet šoreiz Karuts caur acu zīlītēm noglāsta sirdi.