Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Mike Harding
Crew
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Mike
Watched
1,059
Diary
182
Reviews
111
Ratings
173
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Breakfast Club
★★★★★
Django Unchained
★★★★★
Rushmore
★★★★★
Skyfall
★★★★★
American Beauty
★★★★★
Almost Famous
★★★★★
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
★★★★★
The Social Network
★★★★★
Heat
★★★★★
Drive
★★★★★
The Fall
★★★★½
Tinker Tailor Soldier Spy
★★★★½
Animal Kingdom
★★★★½
The Dark Knight
★★★★½
The Girl with the Dragon Tattoo
★★★★½
Die Hard
★★★★½
The Hurt Locker
★★★★½
This Is Spinal Tap
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
10