Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Sulphonix
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Sulphonix
Watched
371
Diary
7
Reviews
67
Ratings
370
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★½
A Separation
★★★★★
X-Men: First Class
★★★★
We Need to Talk About Kevin
★★★★★
Prometheus
★★★½
The Long Good Friday
★★★★½
Super 8
★★★★
Ace Ventura: When Nature Calls
★★★½
Ace Ventura: Pet Detective
★★★★
The Mask
★★★★
Me, Myself & Irene
★★★★
Dumb and Dumber
★★★★½
How the Grinch Stole Christmas
★★★½
X-Men Origins: Wolverine
★★★½
X-Men
★★★★
The Incredibles
★★★★
Roman Holiday
★★★★
Sherlock Holmes
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
21