Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Tomasz Frankowski
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Tomasz
Watched
177
Diary
0
Reviews
0
Ratings
19
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Project X
½
Mr Nice
★★★★½
21 Jump Street
★★★
The Da Vinci Code
★★★
Into the Wild
★★★★★
In Time
★★★★★
Sucker Punch
★★★★
Chronicle
★★★★
Hesher
★★★★★
Thor
★★★★½
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★
The Avengers
★★★★½
Extremely Loud & Incredibly Close
★★★★★
Shame
★★★★★
Fight Club
★★★★★
Inception
★★★★★
Contagion
★★★½
Hostel: Part III
★★★
Previous
Next
1
2