Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Aaron T. Rex
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Aaron
Watched
1,809
Diary
566
Reviews
557
Ratings
1,770
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Robin Hood
★★★★
Death Wish
★★★
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
★★½
King Kong
★★★½
Psycho
★★★★½
The Dirty Dozen
★★★★½
Sex, Lies, and Videotape
★★★★½
In the Mouth of Madness
★★★★½
Darkman
★★★★½
Modern Times
★★★½
Deep Red
★★★½
Cube
★
Rope
★★★½
The Pelican Brief
★½
Love and Death
★★★½
Sleeper
★★★
Take the Money and Run
★★★★
Carnage
★★★½
Previous
Next
1
2
3
4
5
6
…
99