Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Claire Ramirez
Patron
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Claire
Watched
1,652
Diary
31
Reviews
1
Ratings
662
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Strange Behavior
★★
Storage 24
★½
Children of Men
★★★★
Robot & Frank
★★★½
Against the Wall
★★
Back to the Future Part II
★★★½
Igby Goes Down
★★★★½
Quadrophenia
★★★½
Changeling
★★★★
Warm Bodies
★★½
Big Trouble in Little China
★★★
Star Trek Into Darkness
★★★★½
The Innkeepers
★★
Is It College Yet?
★★★½
Back to the Future
★★★★
Zombie Musical
★★★½
American Reunion
★★★
Is It Fall Yet?
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
37