Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Daniel Langhans
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Daniel
Watched
80
Diary
7
Reviews
8
Ratings
80
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Spider-Man
★★★★½
X-Men: First Class
★★★★½
Fight Club
★★★★½
Inception
★★★★½
Drive
★★★★½
Safe House
★★★★½
Paranormal Activity
★★★★½
Cloverfield
★★★★½
The Lincoln Lawyer
★★★★½
Up
★★★★
Memento
★★★★
The Prestige
★★★★
Paranormal Activity 3
★★★★
Paranormal Activity 2
★★★★
Paranormal Activity - Tokyo Night
★★★★
Independence Day
★★★★
Top Gun
★★★★
Men in Black
★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5