Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
TheSuperDonald
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for TheSuperDonald
Watched
195
Diary
1
Reviews
0
Ratings
193
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Django Unchained
★★★★★
Moonrise Kingdom
★★★★★
Synecdoche, New York
★★★★★
Fantastic Mr. Fox
★★★★★
Requiem for a Dream
★★★★★
Adaptation.
★★★★★
Punch-Drunk Love
★★★★★
Taxi Driver
★★★★★
Snatch
★★★★★
RocknRolla
★★★★★
Magnolia
★★★★★
There Will Be Blood
★★★★★
The Shining
★★★★★
Reservoir Dogs
★★★★★
American Psycho
★★★★★
Lost in Translation
★★★★★
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
★★★★★
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop…
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
11