Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
FredM
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for FredM
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
Film Popularity
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★
The Dark Knight Rises
★★★
Drive
★★★★½
Skyfall
★★★
Looper
★★★
Argo
★★★½
The Dark Knight
★★★★
Inception
★★★
Prometheus
★★★
Moonrise Kingdom
★★½
Pulp Fiction
★★★★
The Cabin in the Woods
★★½
Fight Club
★★★
Inglourious Basterds
★★★★
Life of Pi
★★★½
The Master
★½
Wreck-It Ralph
★★★
Batman Begins
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
39