Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Duane Weatherall
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Duane
Watched
291
Diary
6
Reviews
6
Ratings
9
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Raid: Redemption
★★★★★
The Avengers
★★★★★
Juan of the Dead
★★★★
War Horse
★★★★
Lockout
★★★½
Escape from L.A.
★★★½
Chronicle
★★★½
Underworld: Awakening
★★★
The Human Centipede (First Sequence)
½