Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Sean Wicks
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Sean
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Horse Feathers
★★
Police Academy 4: Citizens on Patrol
★★
Deadly Blessing
★★★
Police Academy 3: Back in Training
★
The Last Stand
★★½
Police Academy 2: Their First Assignment
★★
Police Academy
★★★
Phantasm II
★½
WarGames
★★★★½
The Hunchback of Notre Dame II
★★
Fast & Furious 6
★★★★
Marriage Italian Style
★★★★
I Clowns
★★★½
Hope Springs
★★★★
The Guilt Trip
★★★½
Seeking a Friend for the End of the…
★★
Star Trek Into Darkness
★½
The Vampire Lovers
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
35