• Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • The Requin

    ½

  • West Side Story

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Manor

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Untitled Horror Movie

    ★★

  • Xtreme

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Djinn

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Great White

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Power

    ★★½

  • The Unholy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Beast

    ★★½

  • Wet Willy

    ★★★

  • Come Play

    ★★★½

  • Deep Breaths

    ★★★★

  • The Perfect Weapon

    ★★★

  • Feed Your Muse

    ★★★

  • You Sold My Rollerskates?

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • The Stylist

    ★★½

  • The Haunting of Grady Farm

    ★★

  • Welcome to Sudden Death

  • Don't Tell a Soul

    ★★★½

  • Night in Paradise

    ★★½

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Enforcement

    ★★½

  • The Paper Tigers

    ★★★

  • Slaxx

    ★★★

  • We Die Alone

    ★★★

  • Deliver Us from Evil

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • Debt Collectors

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • Pamela & Ivy

    ★★★

  • Waffle

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★

  • Boys from County Hell

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • My Heart Can't Beat Unless You Tell It To

    ★★