Sort by
  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Injustice

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Luca

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Batman: Death in the Family

    ½

  • Soul

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ½

  • Pilgrim

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Float

    ½

  • School Spirit

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Culture Shock

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★½

  • The Hustle

    ½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • I'm Just F*cking with You

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★½

  • Dumbo

    ½

  • Down

    ★★★½

  • Smash and Grab

    ★★½

  • Kitbull

    ★★★★½

  • Pooka!

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Instant Family

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ½

  • Purl

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Bao

    ★★½

  • Overboard

    ★½

  • Batman Ninja

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • The Beyond

    ★★

  • Father Figures

  • Ferdinand

    ½

  • Daddy's Home 2

    ★★

  • Justice League

    ½

  • Sauce

    ★★★★

  • Super Size Me 2: Holy Chicken!

    ★★

  • Batman and Harley Quinn

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Despicable Me 3

    ½

  • The Book of Henry

    ½