• Cryptozoo

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Bride of Frankenstein

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Before Stonewall

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Venom

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • 3 Women

    ★★★½

  • Ghost Ship

    ★★★★★

  • Star Trek

    ★★★★

  • Control

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Funny Games

    ★★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★★★

  • Beautiful Thing

    ★★★★