• Alexander

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Troll Hunter

    ★★

  • The Cider House Rules

    ★★★½

  • The Black Hole

    ★★

  • Into the Woods

    ★★★

  • Batman & Robin

    ★★½

  • The Wandering Earth

    ★★★

  • Batman Forever

    ★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½

  • Tolkien

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Notes for a Heist Film

    ★★★★

  • Batman Returns

    ★★★½

  • Spider-Man

    ★★★★